VETEXPERT Raw Paleo Pate Mini Adult Beef Mono - mokra hrana za pse - 150 g
Kód: DLPVEEKAM0016Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Pate Mini Adult Beef Mono - mokra hrana za pse - 150 g| Hmotnosť | 150 g |
| Typ balenia | Plechovka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mainská mývalia mačka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku | 5% |
| Proteíny | 10% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414207912 |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mainská mývalia mačka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption. |
| Obsah tuku: | 5% |
| Proteíny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
