3COTY 04 Turkey Mono - mokré krmivo pre mačky - 180g
Kód: DLK3CTKAM0035Podrobný popis
3COTY 04 Turkey Mono - mokré krmivo pre mačky - 180g| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť | 180 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Morka |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Proteíny | 16% |
| Obsah vlhkosti | 70,2% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubý popol | 0,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785315851 |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Proteíny: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 70,2% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubý popol: | 0,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
