3COTY Chicken For kittens Mono - mokré krmivo pre mačky - 80g
Kód: DLK3CTKAM0020Podrobný popis
3COTY Chicken For kittens Mono - mokré krmivo pre mačky - 80g| Kategória | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 80 g |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Hrubý popol | 1,2% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Obsah tuku | 9% |
| Proteíny | 17% |
| Obsah vlhkosti | 70% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901785315998 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Hrubý popol: | 1,2% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Proteíny: | 17% |
| Obsah vlhkosti: | 70% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
