ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Raffinesse in sauce Box - mokré krmivo pre mačky - 8x85g
Kód: DLKANMKAM0073Podrobný popis
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Raffinesse in sauce Box - mokré krmivo pre mačky - 8x85g| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť | Zmes chutí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Bez gluténu | Nie |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 8 x 85 g |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Hrubý popol | 2% |
| Proteíny | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4017721830089 |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Bez gluténu: | Nie |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 8 x 85 g |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Proteíny: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
