Felix Fantastic králik, jahňacie - vlhké krmivo pre mačky Box 340 g (4x 85 g)
Kód: DLZPUIKMK0082Podrobný popis
Felix Fantastic králik, jahňacie - vlhké krmivo pre mačky Box 340 g (4x 85 g)| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Králik, Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | PURINA Felix |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Typ produktu | Mokré krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Množstvo v balení | 4 kusov |
| Chuť krmiva | Jahňacie, Zajac |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 340 g |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Hrubá vláknina | 0,05% |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Obsah mangánu | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 90 IU/kg |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Bez cukru | Nie |
| Obsah zinku | 33 mg/kg |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Obsah železa | 20 mg/kg |
| Obsah medi | 2,3 mg/kg |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol | 2,5% |
| Proteíny | 11,5% |
| Obsah vitamínu E | 13 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 585 IU/kg |
| Obsah jódu | 0,26 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613039757086 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Králik, Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | PURINA Felix |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Typ produktu: | Mokré krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Množstvo v balení: | 4 kusov |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, Zajac |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 340 g |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku: | 2,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,05% |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Obsah mangánu: | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 90 IU/kg |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Bez cukru: | Nie |
| Obsah zinku: | 33 mg/kg |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Obsah železa: | 20 mg/kg |
| Obsah medi: | 2,3 mg/kg |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol: | 2,5% |
| Proteíny: | 11,5% |
| Obsah vitamínu E: | 13 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 585 IU/kg |
| Obsah jódu: | 0,26 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
