GOURMET Mon Petit Meat Mix Box - vlhké krmivo pre mačky - 6 x 50 g
Kód: DLZPUIKDK0079Podrobný popis
GOURMET Mon Petit Meat Mix Box - vlhké krmivo pre mačky - 6 x 50 g| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Jahňacie, Teľacie, Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | GOURMET Mon Petit |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Bez cukru | Nie |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Zmes chutí, Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 6 x 50 g |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Proteíny | 12% |
| Obsah zinku | 37 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 81,5% |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, Vitamín A |
| Obsah tuku | 2,8% |
| Hrubá vláknina | 0,05% |
| Obsah medi | 2,5 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613036620741 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, Teľacie, Hovädzie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | GOURMET Mon Petit |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Bez cukru: | Nie |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí, Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 6 x 50 g |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Proteíny: | 12% |
| Obsah zinku: | 37 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 81,5% |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, Vitamín A |
| Obsah tuku: | 2,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,05% |
| Obsah medi: | 2,5 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
