GRANATAPET Suppenkasper Chicken Mono - pochúťky pre mačky - 70g
Kód: DLKF4PKAM0051Podrobný popis
GRANATAPET Suppenkasper Chicken Mono - pochúťky pre mačky - 70g| Typ liečby | Mäso |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória | Pre mačky |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | GRANATAPET Suppenkasper |
| Forma | Tekuté |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 70 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Dehydratácia, Alergia |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 0,8% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 1,5% |
| Obsah vlhkosti | 91% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4260165199414 |
| Typ liečby: | Mäso |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória: | Pre mačky |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | GRANATAPET Suppenkasper |
| Forma: | Tekuté |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Dehydratácia, Alergia |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 0,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah tuku: | 1,5% |
| Obsah vlhkosti: | 91% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
