INABA Ciao Bisque Creamy soup with chicken, beef and fish Box - pochúťky pre mačky - 10x40g
Kód: DLKIBNKAM0010Podrobný popis
INABA Ciao Bisque Creamy soup with chicken, beef and fish Box - pochúťky pre mačky - 10x40g| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Dehydratácia, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 10 x 40 g |
| Typ liečby | Ryby, Mäso |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | INABA Ciao Bisque |
| Hlavná chuť | Zmes chutí |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only. |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah vlhkosti | 86% |
| Hrubý popol | 1,4% |
| Obsah tuku | 1% |
| Proteíny | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4262365731999 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Dehydratácia, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 10 x 40 g |
| Typ liečby: | Ryby, Mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | INABA Ciao Bisque |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only. |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah vlhkosti: | 86% |
| Hrubý popol: | 1,4% |
| Obsah tuku: | 1% |
| Proteíny: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
