Royal Canin FHN Kitten Instinctive v želé Box - vlhké krmivo pre mačiatka - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0016Podrobný popis
Royal Canin FHN Kitten Instinctive v želé Box - vlhké krmivo pre mačiatka - 12x85g| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Mačiatko |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Séria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Typ dávkovača | balíček |
| Kapacita | 85 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Typ balenia | balíček |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Obsah tuku | 4% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
| Obsah horčíka (v 100 g) | 1,3 mg |
| Obsah jódu (na 100 g) | 0,36 μg |
| Hrubý popol | 1,8% |
| Proteíny | 12% |
| Obsah zinku (na 100 g) | 13 mg |
| Obsah medi (v 100 g) | 2,8 μg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579311783 |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Mačiatko |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Séria: | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Typ dávkovača: | balíček |
| Kapacita: | 85 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Typ balenia: | balíček |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubá vláknina: | 0,9% |
| Obsah tuku: | 4% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
| Obsah horčíka (v 100 g): | 1,3 mg |
| Obsah jódu (na 100 g): | 0,36 μg |
| Hrubý popol: | 1,8% |
| Proteíny: | 12% |
| Obsah zinku (na 100 g): | 13 mg |
| Obsah medi (v 100 g): | 2,8 μg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
