ROYAL CANIN FHN Sterilizované v omáčke Box - vlhké krmivo pre dospelé mačky - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0041Podrobný popis
ROYAL CANIN FHN Sterilizované v omáčke Box - vlhké krmivo pre dospelé mačky - 12x85g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sterilizované |
| Hmotnosť | 12 x 85 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Séria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Ďalšie funkcie | Sterilizácia |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Obsah medi | 1,6 mg/kg |
| Hrubý popol | 1,3% |
| Obsah tuku | 2,6% |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3 |
| Obsah mangánu | 0,9 mg/kg |
| Obsah železa | 3 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Obsah zinku | 9 mg/kg |
| Proteíny | 9% |
| Obsah jódu | 0,21 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579311295 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sterilizované |
| Hmotnosť: | 12 x 85 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Séria: | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Obsah medi: | 1,6 mg/kg |
| Hrubý popol: | 1,3% |
| Obsah tuku: | 2,6% |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3 |
| Obsah mangánu: | 0,9 mg/kg |
| Obsah železa: | 3 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Obsah zinku: | 9 mg/kg |
| Proteíny: | 9% |
| Obsah jódu: | 0,21 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
