ROYAL CANIN Vet Renal Feline s hovädzím mäsom Mokré krmivo pre mačky Kúsky v omáčke Kuracie, bravčové, hovädzie mäso Box 12x85 g
Kód: DLZROYKMK0092Podrobný popis
ROYAL CANIN Vet Renal Feline s hovädzím mäsom Mokré krmivo pre mačky Kúsky v omáčke Kuracie, bravčové, hovädzie mäso Box 12x85 g| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Zlyhanie obličiek |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | ROYAL CANIN Renal |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso, Kuracie mäso |
| Chuť krmiva | Bravčové, Hydina, Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Účinky na zdravie | Renálne zdravie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Nie |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Súprava, balíček |
| Bez cukru | Nie |
| Hmotnosť | 12 x 85 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zdravé obličky, Nedostatočný výkon obličiek, Ochrana obličiek |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Fosforu | 0,08% |
| Proteíny | 6,8% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Vápnik | 0,13% |
| Obsah tuku | 6,6% |
| Hrubý popol | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 9003579000489 |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Zlyhanie obličiek |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | ROYAL CANIN Renal |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso, Kuracie mäso |
| Chuť krmiva: | Bravčové, Hydina, Hovädzie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Účinky na zdravie: | Renálne zdravie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Nie |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Súprava, balíček |
| Bez cukru: | Nie |
| Hmotnosť: | 12 x 85 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zdravé obličky, Nedostatočný výkon obličiek, Ochrana obličiek |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Fosforu: | 0,08% |
| Proteíny: | 6,8% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Vápnik: | 0,13% |
| Obsah tuku: | 6,6% |
| Hrubý popol: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
