SHEBA Delicacy Fish Flavours in Jelly Box - vlhké krmivo pre mačky - 80x 85 g
Kód: DLZSHBKMK0037Podrobný popis
SHEBA Delicacy Fish Flavours in Jelly Box - vlhké krmivo pre mačky - 80x 85 g| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Typ balenia | balíček |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Chuť krmiva | Tuniak, Treska, Losos, Biele ryby |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Hmotnosť | 80 x 85 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kategória | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah vlhkosti | 86% |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol | 1,5% |
| Proteíny | 7,5% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Bez cukru | Nie |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4770608257828 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Typ balenia: | balíček |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Chuť krmiva: | Tuniak, Treska, Losos, Biele ryby |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Hmotnosť: | 80 x 85 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kategória: | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah vlhkosti: | 86% |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol: | 1,5% |
| Proteíny: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Bez cukru: | Nie |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
