SHEBA omáčka na tácke hydina/kuracie mäso/krůta Box - vlhké krmivo pre mačky - 32x85 g
Kód: DLKSHBKAM0010Podrobný popis
SHEBA omáčka na tácke hydina/kuracie mäso/krůta Box - vlhké krmivo pre mačky - 32x85 g| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Typ balenia | Zásobník |
| Bez cukru | Nie |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 32 x 85 g |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Chuť krmiva | Hydina, Kuracie mäso, Turecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | SHEBA Select Slices |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku | 5% |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 3065890152632 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Typ balenia: | Zásobník |
| Bez cukru: | Nie |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 32 x 85 g |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Chuť krmiva: | Hydina, Kuracie mäso, Turecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | SHEBA Select Slices |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
