TROVET Hypoalergénne RRD s králikom Mono - vlhké krmivo pre mačky - 200g
Kód: VETTVTKMK0002Podrobný popis
TROVET Hypoalergénne RRD s králikom Mono - vlhké krmivo pre mačky - 200g| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Pre seniorov, Bez lepku |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Zajac |
| Typ balenia | Plechovka |
| Bez cukru | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Áno |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Hmotnosť | 200 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hlavná chuť | Králik |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Proteíny | 5,2% |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah vlhkosti | 81% |
| Obsah tuku | 4,8% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001724 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Pre seniorov, Bez lepku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Zajac |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Bez cukru: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Proteíny: | 5,2% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 81% |
| Obsah tuku: | 4,8% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
