TROVET Hypoallergenic LRD s jahňacím mäsom Mono - vlhké krmivo pre mačky - 200g
Kód: VETTVTKMK0001Podrobný popis
TROVET Hypoallergenic LRD s jahňacím mäsom Mono - vlhké krmivo pre mačky - 200g| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Pre seniorov, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Bez cukru | Áno |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória | Pre mačky |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 4,2% |
| Proteíny | 5,5% |
| Hrubý popol | 1,8% |
| Obsah vlhkosti | 84% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001700 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Pre seniorov, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Bez cukru: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória: | Pre mačky |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 4,2% |
| Proteíny: | 5,5% |
| Hrubý popol: | 1,8% |
| Obsah vlhkosti: | 84% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
