VETEXPERT Veterinary Diet Sensitivity Mono Cat - mokra hrana za mačke - 100g
Kód: DLKVEEKAM0013Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Sensitivity Mono Cat - mokra hrana za mačke - 100g| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 100 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny | 10,7% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Hrubý popol | 2,8% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah tuku | 5,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414208902 |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny: | 10,7% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Hrubý popol: | 2,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah tuku: | 5,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
