WHISKAS Tasty Mix Box - vlhké krmivo pre mačky - 12x85g
Kód: DLKWHSKAM0017Podrobný popis
WHISKAS Tasty Mix Box - vlhké krmivo pre mačky - 12x85g| Hmotnosť | 12 x 85 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Turecko, Jahňacie |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Nie |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Nie |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso, Zmes chutí, Morka, Jahňacie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubá vláknina | 0,25% |
| Proteíny | 7% |
| Obsah vlhkosti | 83,5% |
| Obsah tuku | 5,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4008429156212 |
| Hmotnosť: | 12 x 85 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Turecko, Jahňacie |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Nie |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso, Zmes chutí, Morka, Jahňacie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubá vláknina: | 0,25% |
| Proteíny: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 83,5% |
| Obsah tuku: | 5,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
