KARCHER WV 5 Plus N čistič okien - 1.633-701.0
Kód: AGDKARMDS0015Podrobný popis
KARCHER WV 5 Plus N čistič okien - 1.633-701.0| Nabíjačka batérie v balení | Áno |
| Čistiaca kvapalina | Áno |
| Postrekovač | Áno |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie | 105 m² |
| Hĺbka | 125 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,2 kg |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Farba | Čierna, Biela |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,1 L |
| Prevádzková doba | 35 min |
| Doba nabíjania | 185 min |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Window washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278976600 |
| Nabíjačka batérie v balení: | Áno |
| Čistiaca kvapalina: | Áno |
| Postrekovač: | Áno |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie: | 105 m² |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,2 kg |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 325 mm |
| Hmotnosť: | 700 g |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,1 L |
| Prevádzková doba: | 35 min |
| Doba nabíjania: | 185 min |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
