Vzduchovka Hatsan Optima AirTact 4,5 mm
Kód: STZHA1WIA0038Podrobný popis
Vzduchovka Hatsan Optima AirTact 4,5 mm| Hmotnosť | 2,75 kg |
| Dĺžka | 1135 mm |
| Typ napätia | Klasické - rozbité |
| Typ suda | Navojem |
| Nastaviteľná spúšť | Áno |
| Typ vzduchovej pištole | Spring |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Maximálna rýchlosť | 250 m/s |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Železnica | 11 mm |
| Povrchová úprava banky | Polymér |
| Režim snímania | Jednorazový výstrel |
| Typ strely | Diabolo (goba, ravna ali koničasta) |
| Bezpečnostný uzáver | Manuálne |
| Materiál | Plastové |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Safely store ammunition, avoiding contact with open fire., Do not aim at people or animals., Keep out of the reach of children. |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| EAN: | 3435610801209 |
| Hmotnosť: | 2,75 kg |
| Dĺžka: | 1135 mm |
| Typ napätia: | Klasické - rozbité |
| Typ suda: | Navojem |
| Nastaviteľná spúšť: | Áno |
| Typ vzduchovej pištole: | Spring |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Maximálna rýchlosť: | 250 m/s |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Železnica: | 11 mm |
| Povrchová úprava banky: | Polymér |
| Režim snímania: | Jednorazový výstrel |
| Typ strely: | Diabolo (goba, ravna ali koničasta) |
| Bezpečnostný uzáver: | Manuálne |
| Materiál: | Plastové |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Safely store ammunition, avoiding contact with open fire., Do not aim at people or animals., Keep out of the reach of children. |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
