Vzduchovka Marksman Beaver 2096 drevo+ optika cal.4.5mm Ekp
Kód: STZMKMWIA0006Podrobný popis
Vzduchovka Marksman Beaver 2096 drevo+ optika cal.4.5mm Ekp| Dĺžka | 110 cm |
| Typ vzduchovej pištole | Spring |
| Maximálna rýchlosť | 220 m/s |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Zameriavacie prístroje | Ďalekohľad 4 x 32 (s montážou) |
| Posteľ | Drevené |
| Maximálny tlak | 3000 psi |
| Energia papule | <17 J |
| Železnica | 11 mm |
| Materiál | Drevo, Kov |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Farba | Čierna, Bronzová |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| EAN: | 5902944174883 |
| Dĺžka: | 110 cm |
| Typ vzduchovej pištole: | Spring |
| Maximálna rýchlosť: | 220 m/s |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Zameriavacie prístroje: | Ďalekohľad 4 x 32 (s montážou) |
| Posteľ: | Drevené |
| Maximálny tlak: | 3000 psi |
| Energia papule: | <17 J |
| Železnica: | 11 mm |
| Materiál: | Drevo, Kov |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Farba: | Čierna, Bronzová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
