HP ProOne 245 G10 Desktop PC AMD Ryzen™ 7 7730U 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Šedá
Kód: KOMHP-ALL0395Podrobný popis
HP ProOne 245 G10 Desktop PC AMD Ryzen™ 7 7730U 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Šedá| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Postavenie na trhu | Všedné |
| Pripojenie klávesnice | Kábel |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Model vstupného zariadenia | HP 125 Wired Mouse |
| Numerické klávesy | Nie |
| Hĺbka balenia | 277 mm |
| Výška balenia | 525 mm |
| Hmotnosť | 5,37 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 5,37 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 540,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,5 kg |
| Šírka balenia | 641 mm |
| Výška (s podstavcom) | 419 mm |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Farebný gamut | 72% |
| NTSC pokrytie (typické) | 72% |
| Uhlopriečka displeja | 60,5 cm (23.8") |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Farebný priestor RGB | NTSC |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Model procesoru | 7730U |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,5 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ pamäťových slotov | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | DIMM/SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet diskov | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3274 |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Celkový počet megapixelov | 5 MP |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 1x1 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča | Realtek |
| Bluetooth | Áno |
| Farba názov | Iron gray |
| Farba | Šedá |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPC | 43211507 |
| Napájanie | 120 W |
| Typ pamäťového modulu | SODIMM |
| Integrovaný displej | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 60,5 cm |
| Manufacturer warranty | Ročná (1/1/1) obmedzená záruka zahŕňa jeden rok záruky na diely, prácu a opravu na mieste inštalácie. Podmienky sa môžu líšiť podľa krajiny. Platia určité obmedzenia a výluky. |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, EPEAT |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 35 °C |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| HP Support Assistant | Áno |
| HP JumpStart | Áno |
| Segment HP | Biznis |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Nízky obsah halogénu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 199251824180 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Postavenie na trhu: | Všedné |
| Pripojenie klávesnice: | Kábel |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Model vstupného zariadenia: | HP 125 Wired Mouse |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Hĺbka balenia: | 277 mm |
| Výška balenia: | 525 mm |
| Hmotnosť: | 5,37 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,37 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 540,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,5 kg |
| Šírka balenia: | 641 mm |
| Výška (s podstavcom): | 419 mm |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| Farebný gamut: | 72% |
| NTSC pokrytie (typické): | 72% |
| Uhlopriečka displeja: | 60,5 cm (23.8") |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Model procesoru: | 7730U |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,5 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | DIMM/SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Počet diskov: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3274 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Celkový počet megapixelov: | 5 MP |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 1x1 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča: | Realtek |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba názov: | Iron gray |
| Farba: | Šedá |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPC: | 43211507 |
| Napájanie: | 120 W |
| Typ pamäťového modulu: | SODIMM |
| Integrovaný displej: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 60,5 cm |
| Manufacturer warranty: | Ročná (1/1/1) obmedzená záruka zahŕňa jeden rok záruky na diely, prácu a opravu na mieste inštalácie. Podmienky sa môžu líšiť podľa krajiny. Platia určité obmedzenia a výluky. |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, EPEAT |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 35 °C |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| HP Support Assistant: | Áno |
| HP JumpStart: | Áno |
| Segment HP: | Biznis |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Nízky obsah halogénu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
