AMD Ryzen™ 5 5600GT tray - procesor
Kód: PROAMDRYZ0272Podrobný popis
AMD Ryzen™ 5 5600GT tray - procesor| Verzia PCI Express slotov | 3.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Krabica | Nie |
| Typ procesoru | 5th Generation AMD Ryzen™ 5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Výrobná technológia | TSMC 7nm FinFET |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Model procesoru | 5600GT |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Základná frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 2933, 3200 MHz, 2667 |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4 |
| Burst frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 1900 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Verzia PCI Express slotov: | 3.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Krabica: | Nie |
| Typ procesoru: | 5th Generation AMD Ryzen™ 5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Výrobná technológia: | TSMC 7nm FinFET |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Model procesoru: | 5600GT |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Základná frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 2933, 3200 MHz, 2667 |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4 |
| Burst frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 1900 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
