AMD Ryzen 7 5800XT procesor 3,8 GHz 36 MB L2 & L3 Krabica
Kód: PROAMDRYZ0307Podrobný popis
AMD Ryzen 7 5800XT procesor 3,8 GHz 36 MB L2 & L3 Krabica| Podpora inštrukčných sád | SSE, SSSE3, SSE4.2, SSE4.1, SSE2, AVX-512, AVX 2.0, AVX, AES, SSE3 |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 24 |
| Thermal Design Power (TDP) | 105 W |
| Model procesoru | 5800XT |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Krabica | Áno |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Vrátane chladiča | Áno |
| Základná frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 36 MB |
| Non-ECC | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 2933, 3200 MHz, 2667 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 128 GB |
| ECC | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | SSE, SSSE3, SSE4.2, SSE4.1, SSE2, AVX-512, AVX 2.0, AVX, AES, SSE3 |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 24 |
| Thermal Design Power (TDP): | 105 W |
| Model procesoru: | 5800XT |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Krabica: | Áno |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Vrátane chladiča: | Áno |
| Základná frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 36 MB |
| Non-ECC: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 2933, 3200 MHz, 2667 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 128 GB |
| ECC: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
