Procesor AMD Ryzen 9 9950X3D2 – TRAY
Kód: PROAMDRYZ0365Podrobný popis
Procesor AMD Ryzen 9 9950X3D2 – TRAY| Podpora inštrukčných sád | SSE4.2, AVX, AES, SSE3, MMX-plus, SSE, FMA3, AVX-512, AVX 2.0, SSE4A, SSSE3, SSE4.1, SSE2 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Segment trhu | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 9950X3D2 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Kódové označenie procesora | Granite Ridge AM5 |
| Základná frekvencia procesora | 4,3 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 192 MB |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora | 32 |
| Boost frekvencia procesora | 5,6 GHz |
| Kompatibilné čipovej sady. | AMD A620, AMD X870, AMD B650E, AMD X670, AMD B650, AMD B840, AMD B850, AMD X870E, AMD X670E |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5600, 3600 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| ECC | Áno |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Počet USB portov | 5 |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.2, AVX, AES, SSE3, MMX-plus, SSE, FMA3, AVX-512, AVX 2.0, SSE4A, SSSE3, SSE4.1, SSE2 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 9950X3D2 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Kódové označenie procesora: | Granite Ridge AM5 |
| Základná frekvencia procesora: | 4,3 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 192 MB |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Thermal Design Power (TDP): | 200 W |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora: | 32 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,6 GHz |
| Kompatibilné čipovej sady.: | AMD A620, AMD X870, AMD B650E, AMD X670, AMD B650, AMD B840, AMD B850, AMD X870E, AMD X670E |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5600, 3600 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| ECC: | Áno |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Počet USB portov: | 5 |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
