Kozmetická taška - Deuter Wash Bag Tour II
Kód: SURDUTTPO0210Podrobný popis
Kozmetická taška - Deuter Wash Bag Tour II| Typ uzáveru | Zips |
| Farba | Čierna |
| Zavesiteľné | Áno |
| Počet vreciek | 3 vrecká/vreciek |
| Farba názov | Black |
| Hĺbka | 90 mm |
| Hmotnosť | 45 g |
| Vnútorná kapacita | 1 l |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 70 mm |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051117942 |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba: | Čierna |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Počet vreciek: | 3 vrecká/vreciek |
| Farba názov: | Black |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 45 g |
| Vnútorná kapacita: | 1 l |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
