Green Cell AGM46 akumulátor Sealed Lead Acid (VRLA) 8000 mAh 12 V
Kód: ZSIGCEAKU0037Podrobný popis
Green Cell AGM46 akumulátor Sealed Lead Acid (VRLA) 8000 mAh 12 V| Typ batérie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilita značky | Univerzálne |
| Kapacita batérie | 8000 mAh |
| Napätie batérie | 12 V |
| Výška | 151 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Hmotnosť | 2,15 kg |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS05: žieravé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not allow battery terminals to short circuit., Do not dispose of the battery in the normal rubbish bin, contact your local collection point for waste electrical and electronic equipment., Avoid direct contact with electrolyte, can cause chemical burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 5907813963438 |
| Typ batérie: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilita značky: | Univerzálne |
| Kapacita batérie: | 8000 mAh |
| Napätie batérie: | 12 V |
| Výška: | 151 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Šírka: | 65 mm |
| Hmotnosť: | 2,15 kg |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS05: žieravé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not allow battery terminals to short circuit., Do not dispose of the battery in the normal rubbish bin, contact your local collection point for waste electrical and electronic equipment., Avoid direct contact with electrolyte, can cause chemical burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
