GREEN CELL BATÉRIA AGM07 12V 12AH
Kód: ZSIGCEAKU0006Podrobný popis
GREEN CELL BATÉRIA AGM07 12V 12AH| Životnosť batérie | 5 rok / roky |
| Farba | Čierna |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Kapacita batérie | 12 Ah |
| Typ batérie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Napätie batérie | 12 V |
| Výška | 95 mm |
| Šírka | 151 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Upozornenia | Do not allow battery terminals to short circuit. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé, GHS06: Toxic |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 5902701411534 |
| Životnosť batérie: | 5 rok / roky |
| Farba: | Čierna |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Kapacita batérie: | 12 Ah |
| Typ batérie: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Napätie batérie: | 12 V |
| Výška: | 95 mm |
| Šírka: | 151 mm |
| Hĺbka: | 98 mm |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Upozornenia: | Do not allow battery terminals to short circuit. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS05: žieravé, GHS06: Toxic |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
