Green Cell LFPGC12V100AH batéria do UPS Lithium Iron Phosphate (lifepo4) 12,8 V 100 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0056Podrobný popis
Green Cell LFPGC12V100AH batéria do UPS Lithium Iron Phosphate (lifepo4) 12,8 V 100 Ah| Maximálny vybíjací prúd | 150 A |
| Životnosť batérie | 10 rok / roky |
| Typ batérie | Lithium Iron Phosphate (lifepo4) |
| Kapacita batérie | 1280 Wh, 100 Ah |
| Napätie batérie | 12,8 V |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 225 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Rozmery (š x h x v) | 340 x 180 x 225 mm |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 45 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 5904326374836 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 150 A |
| Životnosť batérie: | 10 rok / roky |
| Typ batérie: | Lithium Iron Phosphate (lifepo4) |
| Kapacita batérie: | 1280 Wh, 100 Ah |
| Napätie batérie: | 12,8 V |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Výška: | 225 mm |
| Šírka: | 340 mm |
| Rozmery (š x h x v): | 340 x 180 x 225 mm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 45 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
