NAPÁJANIE BATÉRIOU CSB GP1272F2 12V 7,2AH
Kód: ZSICSBAKU0019Podrobný popis
NAPÁJANIE BATÉRIOU CSB GP1272F2 12V 7,2AH| Maximálny vybíjací prúd | 130 A |
| Nabíjacie napätie | 14,4 - 15 V |
| Typ pripojovacieho závitu | FASTON 250 |
| Typ batérie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Maximálny nabíjací prúd | 2,16 A |
| Životnosť batérie | 5 rok / roky |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Napätie batérie | 12 V |
| Farba | Čierna |
| Kapacita batérie | 7,2 Ah |
| Výška | 99 mm |
| Šírka | 151 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Hmotnosť | 2,1 kg |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -15 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -15 - 40 °C |
| Upozornenia | Avoid direct contact with electrolyte, can cause chemical burns., Do not allow battery terminals to short circuit., Do not dispose of the battery in the normal rubbish bin, contact your local collection point for waste electrical and electronic equipment. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: žieravé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 5904006036061 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 130 A |
| Nabíjacie napätie: | 14,4 - 15 V |
| Typ pripojovacieho závitu: | FASTON 250 |
| Typ batérie: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Maximálny nabíjací prúd: | 2,16 A |
| Životnosť batérie: | 5 rok / roky |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Napätie batérie: | 12 V |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita batérie: | 7,2 Ah |
| Výška: | 99 mm |
| Šírka: | 151 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -15 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -15 - 40 °C |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with electrolyte, can cause chemical burns., Do not allow battery terminals to short circuit., Do not dispose of the battery in the normal rubbish bin, contact your local collection point for waste electrical and electronic equipment. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: žieravé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
