Olovená batéria AGM40 Green Cell (VRLA) 6 V 15 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0032Podrobný popis
Olovená batéria AGM40 Green Cell (VRLA) 6 V 15 Ah| Životnosť batérie | 5 rok / roky |
| Farba | Čierna |
| Kapacita batérie | 14 Ah |
| Typ batérie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Napätie batérie | 6 V |
| Hĺbka | 151 mm |
| Výška (s konektormi) | 10 cm |
| Výška | 94 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS05: žieravé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic |
| Upozornenia | Do not allow battery terminals to short circuit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 5907813963377 |
| Životnosť batérie: | 5 rok / roky |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita batérie: | 14 Ah |
| Typ batérie: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Napätie batérie: | 6 V |
| Hĺbka: | 151 mm |
| Výška (s konektormi): | 10 cm |
| Výška: | 94 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: žieravé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic |
| Upozornenia: | Do not allow battery terminals to short circuit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
