Electrolux Serie 700 EEG63410L Plne vstavaný 10 miest C
Kód: AGDELCZMZ0179Podrobný popis
Electrolux Serie 700 EEG63410L Plne vstavaný 10 miest C| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Počet miest | 10 miest |
| Počet pracích programov | 8 |
| Doba cyklu | 240 min |
| Trieda emisie hluku | C |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Úroveň hluku | 45 dB |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Umývacie programy | 60min, Oplachovanie a udržiavanie, AUTO Sense, Eco, Rýchly 30 min, 160min, Machine Care, 90 min |
| Systém sušenia | AirDry |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Výška | 820 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 1550-2200 W |
| Spotreba vody na cyklus | 9,9 L |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 59 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 200 - 240 V |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,5 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7333394041452 |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Počet miest: | 10 miest |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Úroveň hluku: | 45 dB |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Umývacie programy: | 60min, Oplachovanie a udržiavanie, AUTO Sense, Eco, Rýchly 30 min, 160min, Machine Care, 90 min |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Šírka: | 450 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 1550-2200 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,9 L |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 59 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 200 - 240 V |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,5 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
