Optoma HZ40HDR Štandardný projektor 4000 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Biela
Kód: SYSOPAPBI0125Podrobný popis
Optoma HZ40HDR Štandardný projektor 4000 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Biela| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| DVI port | Nie |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Typ sériového rozhrania | RS-232 |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Podpora HDR | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Úroveň hluku | 32 dB |
| Počet OSD jazykov | 25 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,2 kg |
| Hĺbka balenia | 280 mm |
| Šírka balenia | 400 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Šírka | 274 mm |
| Hĺbka | 216 mm |
| Výška balenia | 160 mm |
| Výška | 114 mm |
| Spotreba energie (max) | 139 W |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie | 88 W |
| Vstavaný displej | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Štandardný projektor |
| Postavenie na trhu | Cestovné |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| HS kód | 8528,62 |
| Číslo ECCN | EAR99 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 80% |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 2500 m |
| Podporované grafické rozlíšenie | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Formát analógového signálu | NTSC M, NTSC J, PAL D, SECAM D, SECAM K, PAL I, SECAM G, PAL G, PAL B, PAL N, SECAM L, PAL M, SECAM K1, PAL H, SECAM B |
| 3D kompatibilita | Áno |
| Podporované videomódy | 576p, 576i, 480p, 480i, 720p, 1080p, 1080i |
| Full HD | Áno |
| Farebné režimy videa | Hra |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 1 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 15 W |
| Ohnisková vzdialenosť | 12.81 - 16.74 mm |
| Typ zoomu | Manuálne |
| Offset | 116% |
| Pomer vzdialenosti a šírky | 1.48:1 ~ 1.62:1 |
| Pomer zoomu | 1.1:1 |
| Rozsah vodorovného snímania | 15 - 140 kHz |
| Kompatibilná obrazová veľkosť | 508 - 7620 mm (20 - 300") |
| Dynamický kontrast | 2000000:1 |
| Kontrastný pomer (typický) | 300000:1 |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jednotnosť | 75% |
| Podporované pomery strán | 4:3, 16:10, 16:9 |
| Rozsah zvislého snímania | 24 - 120 Hz |
| Počet farieb | 1,073 miliárd farieb |
| Jas projektoru | 4000 ANSI lumen |
| Natívne rozlíšenie projektora | 1080p (1920x1080) |
| Vertikálna korekcia uhlu | -30 - 30° |
| Premietacia vzdialenosť | 0,8 - 10 m |
| Horizontálna korekcia uhlu | -30 - 30° |
| Projekčné technológie | DLP |
| Typ svetelného zdroja | Laser |
| Životnosť zdroja svetla | 30000 h |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Business projectors |
|---|---|
| EAN: | 5055387667624 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| DVI port: | Nie |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Typ sériového rozhrania: | RS-232 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Podpora HDR: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Úroveň hluku: | 32 dB |
| Počet OSD jazykov: | 25 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,2 kg |
| Hĺbka balenia: | 280 mm |
| Šírka balenia: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Šírka: | 274 mm |
| Hĺbka: | 216 mm |
| Výška balenia: | 160 mm |
| Výška: | 114 mm |
| Spotreba energie (max): | 139 W |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 88 W |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Štandardný projektor |
| Postavenie na trhu: | Cestovné |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| HS kód: | 8528,62 |
| Číslo ECCN: | EAR99 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 80% |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 2500 m |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Formát analógového signálu: | NTSC M, NTSC J, PAL D, SECAM D, SECAM K, PAL I, SECAM G, PAL G, PAL B, PAL N, SECAM L, PAL M, SECAM K1, PAL H, SECAM B |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| Podporované videomódy: | 576p, 576i, 480p, 480i, 720p, 1080p, 1080i |
| Full HD: | Áno |
| Farebné režimy videa: | Hra |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 1 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 15 W |
| Ohnisková vzdialenosť: | 12.81 - 16.74 mm |
| Typ zoomu: | Manuálne |
| Offset: | 116% |
| Pomer vzdialenosti a šírky: | 1.48:1 ~ 1.62:1 |
| Pomer zoomu: | 1.1:1 |
| Rozsah vodorovného snímania: | 15 - 140 kHz |
| Kompatibilná obrazová veľkosť: | 508 - 7620 mm (20 - 300") |
| Dynamický kontrast: | 2000000:1 |
| Kontrastný pomer (typický): | 300000:1 |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jednotnosť: | 75% |
| Podporované pomery strán: | 4:3, 16:10, 16:9 |
| Rozsah zvislého snímania: | 24 - 120 Hz |
| Počet farieb: | 1,073 miliárd farieb |
| Jas projektoru: | 4000 ANSI lumen |
| Natívne rozlíšenie projektora: | 1080p (1920x1080) |
| Vertikálna korekcia uhlu: | -30 - 30° |
| Premietacia vzdialenosť: | 0,8 - 10 m |
| Horizontálna korekcia uhlu: | -30 - 30° |
| Projekčné technológie: | DLP |
| Typ svetelného zdroja: | Laser |
| Životnosť zdroja svetla: | 30000 h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
