C&C modulárna poschodová klietka 3x2 + podkrovie 2x1 + rampa strieborná
Kód: DLZCDCKLA0008Podrobný popis
C&C modulárna poschodová klietka 3x2 + podkrovie 2x1 + rampa strieborná| Typ zvieraťa | Morské prasa |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Technopolymeru, Kov |
| Otočné kolieska | Nie |
| Kategória | Pre ježka, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Šírka | 1100 mm |
| Hĺbka | 750 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hmotnosť | 9,5 kg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 5065006565255 |
| Typ zvieraťa: | Morské prasa |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Technopolymeru, Kov |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Kategória: | Pre ježka, Pre králika, Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Šírka: | 1100 mm |
| Hĺbka: | 750 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 kg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
