Alantec OS009 príslušenstvo svorkovnice Kryt svorkovnice 1 ks.
Kód: SIEAANGNW0025Podrobný popis
Alantec OS009 príslušenstvo svorkovnice Kryt svorkovnice 1 ks.| Materiál | ABS umelá hmota |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Biela |
| Výška | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cans unfitted |
|---|---|
| EAN: | 5901738552739 |
| Materiál: | ABS umelá hmota |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Biela |
| Výška: | 45 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
