Manhattan 102049 čítačka čipových kariet Vnútorný USB USB 2.0 Čierna
Kód: MULMNHCZP0002Podrobný popis
Manhattan 102049 čítačka čipových kariet Vnútorný USB USB 2.0 Čierna| Rozhranie | USB 2.0 |
| Spĺňa priemyselné štandardy | 2-line, 3-line, SLE4418, 4428, 4432, 4442, AT88SC1608, 45D041, I2C |
| Plug and Play | Áno |
| Oblasť použitia | Bankovníctvo a platby, Zdravotná starostlivosť |
| Priemerný počet cyklov medzi poruchami (MCBF) | 200000 |
| Typ produktu | Univerzálna čítačka čipových kariet |
| Hmotnosť | 60 g |
| Výška | 15 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Prevádzkové napätie | 5 V |
| Napájací zdroj | USB |
| LED indikátory | Aktivita, Výkon |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Dĺžka kábla | 1,05 m |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Certifikáty zhody | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Certifikácia | FCC EC RoHS2 usb2.0 CCID |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -35 - 70 °C |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows XP Professional x64, Windows XP Professional, Windows XP Home, Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows XP Home x64, Windows Vista |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures., Avoid contact with water., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Card readers |
|---|---|
| EAN: | 766623102049 |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Spĺňa priemyselné štandardy: | 2-line, 3-line, SLE4418, 4428, 4432, 4442, AT88SC1608, 45D041, I2C |
| Plug and Play: | Áno |
| Oblasť použitia: | Bankovníctvo a platby, Zdravotná starostlivosť |
| Priemerný počet cyklov medzi poruchami (MCBF): | 200000 |
| Typ produktu: | Univerzálna čítačka čipových kariet |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Výška: | 15 mm |
| Šírka: | 65 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Prevádzkové napätie: | 5 V |
| Napájací zdroj: | USB |
| LED indikátory: | Aktivita, Výkon |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Dĺžka kábla: | 1,05 m |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Certifikáty zhody: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Certifikácia: | FCC EC RoHS2 usb2.0 CCID |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -35 - 70 °C |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows XP Professional x64, Windows XP Professional, Windows XP Home, Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows XP Home x64, Windows Vista |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures., Avoid contact with water., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
