Ewent EW1701 vozík a skrinka pre správu prenosných zariadení Čierna, Šedá
Kód: TABEWNLAD0002Podrobný popis
Ewent EW1701 vozík a skrinka pre správu prenosných zariadení Čierna, Šedá| Kľúče v balení | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Podporované prenosné zariadenia | Laptop, Tablet |
| Vyžadovaná montáž | Nie |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Počet podporovaných zariadení | 36 |
| Výška | 1127 mm |
| Šírka | 682,6 mm |
| Hĺbka | 580 mm |
| Hmotnosť | 92 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,83 m |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Výška slotu | 28,6 cm |
| Základný materiál | Oceľ |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Hĺbka drážky | 3,43 cm |
| Model | Skrinka pre správu prenosných zariadení |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Kolesá so zablokovaním | Áno |
| Umiestnenie | Podlaha |
| Šírka drážky | 42,2 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 118 kg |
| Hĺbka balenia | 630 mm |
| Šírka balenia | 733 mm |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8052101433395 |
| Kľúče v balení: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Podporované prenosné zariadenia: | Laptop, Tablet |
| Vyžadovaná montáž: | Nie |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Počet podporovaných zariadení: | 36 |
| Výška: | 1127 mm |
| Šírka: | 682,6 mm |
| Hĺbka: | 580 mm |
| Hmotnosť: | 92 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,83 m |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Výška slotu: | 28,6 cm |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Hĺbka drážky: | 3,43 cm |
| Model: | Skrinka pre správu prenosných zariadení |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Kolesá so zablokovaním: | Áno |
| Umiestnenie: | Podlaha |
| Šírka drážky: | 42,2 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 118 kg |
| Hĺbka balenia: | 630 mm |
| Šírka balenia: | 733 mm |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
