SAVIO LA-07 GaN 65W sieťová nabíjačka, USB, QC4.0+, PD 3.0, biela
Kód: LADSAVSIC0005Podrobný popis
SAVIO LA-07 GaN 65W sieťová nabíjačka, USB, QC4.0+, PD 3.0, biela| Počet portov USB typ C | 1 |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Typ zdroja | AC |
| Počet USB portov | 1 |
| Kompatibilné nabíjačky | Smartfón |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Výstupný prúd (12) | 3 A |
| Výstupný prúd (9V) | 3 A |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Výstupný prúd (5V) | 3 A |
| Výstupné napätie (max) | 20 V |
| Vstupný prúd | 1.2 A |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Maximálny výkon | 65 W |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Farba | Biela |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901986047896 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Typ zdroja: | AC |
| Počet USB portov: | 1 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Smartfón |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Výstupný prúd (12): | 3 A |
| Výstupný prúd (9V): | 3 A |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Výstupný prúd (5V): | 3 A |
| Výstupné napätie (max): | 20 V |
| Vstupný prúd: | 1.2 A |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Maximálny výkon: | 65 W |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Farba: | Biela |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
