Cama Komoda Volare 200 x 39 x 75 cm čierna + krb
Kód: KOYCMMZPM0141Podrobný popis
Cama Komoda Volare 200 x 39 x 75 cm čierna + krb| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Farba | Čierna |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Úchyty | Nie |
| Štýl | Moderné |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Otočné kolieska | Nie |
| Nohy | Áno |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Farba nohy | Čierna |
| Výklopné veko | Áno |
| Hĺbka | 390 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Šírka | 2000 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Elektrický krb | Áno |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí | MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál nožičiek | Plast |
| Upozornenia | Do not overload shelves or drawers to prevent damage., Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Be careful during installation not to damage edges or surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815009747 |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Farba: | Čierna |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Úchyty: | Nie |
| Štýl: | Moderné |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Nohy: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Farba nohy: | Čierna |
| Výklopné veko: | Áno |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Šírka: | 2000 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Elektrický krb: | Áno |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí: | MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál nožičiek: | Plast |
| Upozornenia: | Do not overload shelves or drawers to prevent damage., Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Be careful during installation not to damage edges or surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
