Twinkly Candies LED osvetlenie vianočného stromčeka TWKP100RGB-T 6 m 100 svetielok v tvare perly
Kód: OSWTWKOLC0043Podrobný popis
Twinkly Candies LED osvetlenie vianočného stromčeka TWKP100RGB-T 6 m 100 svetielok v tvare perly| Generácia | 2nd Generation |
| Ovládanie cez iPhone / iPad | Áno |
| Správne použitie | Vnútorné a vonkajšie |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ LED | RGB |
| Stmievateľné | Áno |
| Farba svetla | Premenný |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Viacfarebný |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Tvra žiarovky | Perla |
| Cieľové publikum | dospelí a deti |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Počet LED | 100 |
| Ovláda sa pomocou zariadenia so systémom Android | Áno |
| Funkcie inteligentnej domácnosti | Áno |
| Kompatibilné produkty | Amazon Alexa/ Asystent Google/ Razer Chroma |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Životnosť | 30000 h |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Systém vkladania | USB-C |
| Menovitý výkon | 10 W |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Dĺžka balenia | 100 mm |
| Hmotnosť obalu balenia | 45 g |
| Výška balenia | 180 mm |
| Šírka balenia | 60 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Christmas tree lights |
|---|---|
| EAN: | 8053614841455 |
| Generácia: | 2nd Generation |
| Ovládanie cez iPhone / iPad: | Áno |
| Správne použitie: | Vnútorné a vonkajšie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ LED: | RGB |
| Stmievateľné: | Áno |
| Farba svetla: | Premenný |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Viacfarebný |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Tvra žiarovky: | Perla |
| Cieľové publikum: | dospelí a deti |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Počet LED: | 100 |
| Ovláda sa pomocou zariadenia so systémom Android: | Áno |
| Funkcie inteligentnej domácnosti: | Áno |
| Kompatibilné produkty: | Amazon Alexa/ Asystent Google/ Razer Chroma |
| Dĺžka hadice: | 2 m |
| Životnosť: | 30000 h |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Systém vkladania: | USB-C |
| Menovitý výkon: | 10 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Dĺžka balenia: | 100 mm |
| Hmotnosť obalu balenia: | 45 g |
| Výška balenia: | 180 mm |
| Šírka balenia: | 60 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
