Acrylmed TRIOCHLOR Chlórové tablety s predĺženým účinkom 1 kg
Kód: CHPAC5SCZ0022Podrobný popis
Acrylmed TRIOCHLOR Chlórové tablety s predĺženým účinkom 1 kg| Forma | Tabletka |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Typ dávkovača | Plastová nádoba |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Hmotnosť tablety | 20 g |
| Upozornenia | Do not pour into drains., Avoid contact with skin and eyes., Use in well-ventilated areas. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: žieravé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857041358 |
| Forma: | Tabletka |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Typ dávkovača: | Plastová nádoba |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Hmotnosť tablety: | 20 g |
| Upozornenia: | Do not pour into drains., Avoid contact with skin and eyes., Use in well-ventilated areas. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: žieravé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
