Dahua Technology IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO - sieťová kamera typu bullet s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a technológiou WizSense
Kód: CIPDAUKAM0940Podrobný popis
Dahua Technology IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO - sieťová kamera typu bullet s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a technológiou WizSense| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Široký dynamický rozsah | Áno |
| Režim deň/noc | Áno |
| Model | IP bezpečnostná kamera |
| Podporované umiestnenie | Vnútorné a vonkajšie |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Certifikácia | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: 2014/30/EU |
| Počet kamier | 1 |
| Výška | 76,2 mm |
| Hĺbka | 197,9 mm |
| Hmotnosť | 570 g |
| Šírka | 80,2 mm |
| Spotreba energie (max) | 6,1 W |
| Spotreba energie (PoE) | 3,2 W |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd, Poe |
| Spotreba elektrickej energie | 2,3 W |
| Vstavaný pevný disk | Nie |
| Kapacita pamäte ROM | 128 MB |
| Kapacita pamäte RAM | 256 MB |
| Zvukové kodeky | G.711a, PCM, G.726, G.711Mu |
| Uhol rotácie | 360° |
| Rýchlosť uzávierky | 1/3 - 1/100000 s |
| Uhol náklonu | 0 - 90° |
| Typ spúšte fotoaparátu | Elektronický |
| Vyváženie bielej | Auto, Vonkajší, Regional custom, Street lamp, Prírodný, Manuálne |
| Počet maskovacích plôch na ochranu súkromia | 4 |
| Pan range | 0 - 360° |
| Minimálne osvetlenie | 0,0008 lux |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3af |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; P2P; Bonjour; Auto Registration |
| Počet používateľov | 20 používateľ / -ov |
| Základný materiál | Kov |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP67 |
| Spôsob montáže | Strop/stena/stĺp |
| Formát | Guľka (tvar) |
| Farba | Biela |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 60 °C |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS, Android |
| Zrkadlo | Áno |
| Video detekcia pohybu | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia | 30 m |
| Počet osvetľovacích LED | 1 |
| Nočné videnie | Áno |
| Obnovovacia frekvencia | 30 fps |
| Celkový počet megapixelov | 8 MP |
| Kompenzácia HLC (Highlight Compensation) | Áno |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Áno |
| Streamovanie videa | Áno |
| Podporované grafické rozlíšenie | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1280 x 960, 3840 x 2160, 704 x 480, 3072 x 2048, 2048 x 1536 (QXGA), 352 x 240, 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 720 (HD 720), 352 x 288, 704 x 576, 2880 x 1620, 640 x 480 (VGA), 3072 x 1728 |
| Kódovanie oblasti záujmu (ROI) | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Ovládanie dátového toku | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Kompresné formáty videa | H.265, H.264, H.264H, H.265+, M-JPEG, H.264B, H.264+ |
| Kompenzácia protisvetla | Áno |
| Redukcia šumu | Áno |
| Typ ovládania zisku | Automatický / manuálny |
| Smart IR | Áno |
| Technológia redukcie šumu | 3D redukcia šumu |
| Prenosová rýchlosť | H.264: 32 kbps–8192 kbps; H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Ovládací softvér | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Progresívne skenovanie | Áno |
| Typ senzora | CMOS |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Počet šošoviek | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6939554956478 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Široký dynamický rozsah: | Áno |
| Režim deň/noc: | Áno |
| Model: | IP bezpečnostná kamera |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorné a vonkajšie |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Certifikácia: | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: 2014/30/EU |
| Počet kamier: | 1 |
| Výška: | 76,2 mm |
| Hĺbka: | 197,9 mm |
| Hmotnosť: | 570 g |
| Šírka: | 80,2 mm |
| Spotreba energie (max): | 6,1 W |
| Spotreba energie (PoE): | 3,2 W |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd, Poe |
| Spotreba elektrickej energie: | 2,3 W |
| Vstavaný pevný disk: | Nie |
| Kapacita pamäte ROM: | 128 MB |
| Kapacita pamäte RAM: | 256 MB |
| Zvukové kodeky: | G.711a, PCM, G.726, G.711Mu |
| Uhol rotácie: | 360° |
| Rýchlosť uzávierky: | 1/3 - 1/100000 s |
| Uhol náklonu: | 0 - 90° |
| Typ spúšte fotoaparátu: | Elektronický |
| Vyváženie bielej: | Auto, Vonkajší, Regional custom, Street lamp, Prírodný, Manuálne |
| Počet maskovacích plôch na ochranu súkromia: | 4 |
| Pan range: | 0 - 360° |
| Minimálne osvetlenie: | 0,0008 lux |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3af |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; P2P; Bonjour; Auto Registration |
| Počet používateľov: | 20 používateľ / -ov |
| Základný materiál: | Kov |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP67 |
| Spôsob montáže: | Strop/stena/stĺp |
| Formát: | Guľka (tvar) |
| Farba: | Biela |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -40 - 60 °C |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS, Android |
| Zrkadlo: | Áno |
| Video detekcia pohybu: | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 30 m |
| Počet osvetľovacích LED: | 1 |
| Nočné videnie: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia: | 30 fps |
| Celkový počet megapixelov: | 8 MP |
| Kompenzácia HLC (Highlight Compensation): | Áno |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR): | Áno |
| Streamovanie videa: | Áno |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1280 x 960, 3840 x 2160, 704 x 480, 3072 x 2048, 2048 x 1536 (QXGA), 352 x 240, 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 720 (HD 720), 352 x 288, 704 x 576, 2880 x 1620, 640 x 480 (VGA), 3072 x 1728 |
| Kódovanie oblasti záujmu (ROI): | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Ovládanie dátového toku: | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Kompresné formáty videa: | H.265, H.264, H.264H, H.265+, M-JPEG, H.264B, H.264+ |
| Kompenzácia protisvetla: | Áno |
| Redukcia šumu: | Áno |
| Typ ovládania zisku: | Automatický / manuálny |
| Smart IR: | Áno |
| Technológia redukcie šumu: | 3D redukcia šumu |
| Prenosová rýchlosť: | H.264: 32 kbps–8192 kbps; H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Ovládací softvér: | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Progresívne skenovanie: | Áno |
| Typ senzora: | CMOS |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Počet šošoviek: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
