TASKI ergodisc 165 low-speed machine for cleaning and polishing with a wide range of applications
Kód: MCPTSKMCP0004Podrobný popis
TASKI ergodisc 165 low-speed machine for cleaning and polishing with a wide range of applications| Rýchlosť otáčania | 165 RPM |
| Dĺžka šnúry | 15 m |
| Úroveň hluku | 57 dB |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Trieda krytia | II |
| Farba | Oranžová |
| Vstupné napätie | 220 - 230 V |
| Otočné kolieska | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning and washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7615400503803 |
| Rýchlosť otáčania: | 165 RPM |
| Dĺžka šnúry: | 15 m |
| Úroveň hluku: | 57 dB |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Trieda krytia: | II |
| Farba: | Oranžová |
| Vstupné napätie: | 220 - 230 V |
| Otočné kolieska: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
