be quiet! Silent Base 601 Midi Tower Čierny
Kód: OBUBEQOBU0016Podrobný popis
be quiet! Silent Base 601 Midi Tower Čierny| Audio výstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Audio vstup | Áno |
| Šírka | 240 mm |
| Hĺbka | 532 mm |
| Výška | 514 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 3.5", 2.5 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX, Mini-ITX, micro ATX, EATX |
| Počet 2.5 " pozícií | 6 |
| Počet 3,5" pozícií | 3 |
| Protiprachový filter | Áno |
| Materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), SECC |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 44,9 cm |
| Formát | Midi Tower |
| Maximálna výška chladiča CPU | 18,5 cm |
| LED indikátory | HDD |
| Bočné okno | Nie |
| Počet rozširujúcich slotov | 9 |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Model | PC |
| Farba | Čierna |
| Maximálna dĺžka PSU | 28,8 cm |
| Výška balenia | 615 mm |
| Šírka balenia | 325 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12,5 kg |
| Hĺbka balenia | 565 mm |
| Konektor ventilátora | 3-pin |
| HS kód | 84733080 |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja | PS2, ATX |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podporované rozmery horných radiátorov | 240, 360 mm, 120 |
| Podporované rozmery zadných radiátorov | 140 mm, 120 mm |
| Inštalované predné ventilátory | 1x 140 mm |
| Podporované rozmery predných radiátorov | 240, 140, 360 mm, 120, 280 |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120, 140 mm |
| Počet horných ventilátorov (max) | 3 |
| Podporované priemery vrchných ventilátorov | 140 mm, 120 |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 140 mm |
| Počet predných ventilátorov (max) | 2 |
| Príkon ventilátora | 1,44 W |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 140 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 4260052187111 |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Audio vstup: | Áno |
| Šírka: | 240 mm |
| Hĺbka: | 532 mm |
| Výška: | 514 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 3.5", 2.5 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX, Mini-ITX, micro ATX, EATX |
| Počet 2.5 " pozícií: | 6 |
| Počet 3,5" pozícií: | 3 |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), SECC |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 44,9 cm |
| Formát: | Midi Tower |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 18,5 cm |
| LED indikátory: | HDD |
| Bočné okno: | Nie |
| Počet rozširujúcich slotov: | 9 |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Model: | PC |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna dĺžka PSU: | 28,8 cm |
| Výška balenia: | 615 mm |
| Šírka balenia: | 325 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12,5 kg |
| Hĺbka balenia: | 565 mm |
| Konektor ventilátora: | 3-pin |
| HS kód: | 84733080 |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja: | PS2, ATX |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podporované rozmery horných radiátorov: | 240, 360 mm, 120 |
| Podporované rozmery zadných radiátorov: | 140 mm, 120 mm |
| Inštalované predné ventilátory: | 1x 140 mm |
| Podporované rozmery predných radiátorov: | 240, 140, 360 mm, 120, 280 |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120, 140 mm |
| Počet horných ventilátorov (max): | 3 |
| Podporované priemery vrchných ventilátorov: | 140 mm, 120 |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 140 mm |
| Počet predných ventilátorov (max): | 2 |
| Príkon ventilátora: | 1,44 W |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 140 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
