Corsair 3200D RS Midi Tower Čierna
Kód: OBUCRIOBU0159Podrobný popis
Corsair 3200D RS Midi Tower Čierna| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
| Výška | 495 mm |
| Hĺbka | 458 mm |
| Šírka | 219 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Maximálna výška chladiča CPU | 16,5 cm |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Model | PC |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Osvetlenie | Nie |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 40 cm |
| Maximálna dĺžka PSU | 18 cm |
| Farba | Čierna |
| Vhodné pre | Hranie |
| Bočné okno | Áno |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Protiprachový filter | Áno |
| Podporované formáty základnej dosky | micro ATX, Mini-ATX, ATX |
| Formát | Midi Tower |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja | ATX |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Počet horných ventilátorov (max) | 3 |
| Podporované priemery spodných ventilátorov | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max) | 1 |
| Počet spodných ventilátorov (max) | 2 |
| Podporované priemery vrchných ventilátorov | 140 mm, 120 |
| Inštalované predné ventilátory | 3x 120 mm |
| Podporované rozmery zadných radiátorov | 120 mm |
| Podporované rozmery predných radiátorov | 280, 360 mm, 240 |
| Počet predných ventilátorov (max) | 3 |
| Možnosť vodného chladenia | Áno |
| Podporované rozmery horných radiátorov | 240, 280, 360 mm |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 120 mm |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 140 mm, 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 840440414643 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Výška: | 495 mm |
| Hĺbka: | 458 mm |
| Šírka: | 219 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 16,5 cm |
| Materiál: | Oceľ, Plast |
| Model: | PC |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Osvetlenie: | Nie |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 40 cm |
| Maximálna dĺžka PSU: | 18 cm |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Bočné okno: | Áno |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Podporované formáty základnej dosky: | micro ATX, Mini-ATX, ATX |
| Formát: | Midi Tower |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja: | ATX |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Počet horných ventilátorov (max): | 3 |
| Podporované priemery spodných ventilátorov: | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max): | 1 |
| Počet spodných ventilátorov (max): | 2 |
| Podporované priemery vrchných ventilátorov: | 140 mm, 120 |
| Inštalované predné ventilátory: | 3x 120 mm |
| Podporované rozmery zadných radiátorov: | 120 mm |
| Podporované rozmery predných radiátorov: | 280, 360 mm, 240 |
| Počet predných ventilátorov (max): | 3 |
| Možnosť vodného chladenia: | Áno |
| Podporované rozmery horných radiátorov: | 240, 280, 360 mm |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 120 mm |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 140 mm, 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
