Gembird CCC-FC-160 Fornax 160 počítačová skriňa, čierna
Kód: OBUGEMOBU0039Podrobný popis
Gembird CCC-FC-160 Fornax 160 počítačová skriňa, čierna| Audio výstup | Áno |
| Audio vstup | Áno |
| Počet portov USB 3.0 typu A | 2 |
| Počet USB portov | 2 |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 445 mm |
| Hmotnosť | 4,2 kg |
| Hĺbka | 390 mm |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Farba | Čierna |
| Materiál | SPCC |
| Počet 2.5 " pozícií | 3 |
| Formát | Midi Tower |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX, ITX, micro ATX, uATX |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Model | PC |
| Bočné okno | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS |
| Hĺbka balenia | 410 mm |
| Výška balenia | 445 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,2 kg |
| Šírka balenia | 215 mm |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Počet predných ventilátorov (max) | 2 |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 120 mm |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
| Počet bočných ventilátorov (max) | 2 |
| Podporované priemery bočných ventilátorov | 120 mm |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 8716309127448 |
| Audio výstup: | Áno |
| Audio vstup: | Áno |
| Počet portov USB 3.0 typu A: | 2 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Šírka: | 185 mm |
| Výška: | 445 mm |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | SPCC |
| Počet 2.5 " pozícií: | 3 |
| Formát: | Midi Tower |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX, ITX, micro ATX, uATX |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Model: | PC |
| Bočné okno: | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS |
| Hĺbka balenia: | 410 mm |
| Výška balenia: | 445 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,2 kg |
| Šírka balenia: | 215 mm |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Počet predných ventilátorov (max): | 2 |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 120 mm |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
| Počet bočných ventilátorov (max): | 2 |
| Podporované priemery bočných ventilátorov: | 120 mm |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
