Gembird Fornax K500 ATX, Midi Tower, čierna
Kód: OBUGEMOBU0037Podrobný popis
Gembird Fornax K500 ATX, Midi Tower, čierna| Audio výstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Audio vstup | Áno |
| Výška | 507 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Formát | Midi Tower |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX, E-ATX, micro ATX, ITX |
| Materiál | SPCC |
| Farba | Čierna |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Model | PC |
| Protiprachový filter | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Bočné okno | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Výška balenia | 563 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,5 kg |
| Šírka balenia | 260 mm |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 120 mm |
| Možnosť vodného chladenia | Áno |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 140 mm, 120 mm |
| Počet predných ventilátorov (max) | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 8716909126001 |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Audio vstup: | Áno |
| Výška: | 507 mm |
| Šírka: | 205 mm |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Formát: | Midi Tower |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX, E-ATX, micro ATX, ITX |
| Materiál: | SPCC |
| Farba: | Čierna |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Model: | PC |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Bočné okno: | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Výška balenia: | 563 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,5 kg |
| Šírka balenia: | 260 mm |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 120 mm |
| Možnosť vodného chladenia: | Áno |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 140 mm, 120 mm |
| Počet predných ventilátorov (max): | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
