Gembird Počítačová skriňa Fornax K300, Micro-ATX, 2x USB 3.0 + 2x USB 2.0 čierna
Kód: OBUGEMOBU0033Podrobný popis
Gembird Počítačová skriňa Fornax K300, Micro-ATX, 2x USB 3.0 + 2x USB 2.0 čierna| Audio vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Audio výstup | Áno |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Hmotnosť | 2,17 kg |
| Podporované formáty základnej dosky | Mini-ITX, micro ATX |
| Počet rozširujúcich slotov | 4 |
| Farba | Čierna |
| Materiál | SPCC |
| Model | PC |
| Osvetlenie | Nie |
| Formát | Mini Tower |
| Počet 2.5 " pozícií | 1 |
| Bočné okno | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS |
| Hĺbka balenia | 412 mm |
| Výška balenia | 385 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,69 kg |
| Šírka balenia | 204 mm |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 80 mm |
| Počet predných ventilátorov (max) | 1 |
| Možnosť vodného chladenia | Áno |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 8716309125048 |
| Audio vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Audio výstup: | Áno |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Hĺbka: | 340 mm |
| Hmotnosť: | 2,17 kg |
| Podporované formáty základnej dosky: | Mini-ITX, micro ATX |
| Počet rozširujúcich slotov: | 4 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | SPCC |
| Model: | PC |
| Osvetlenie: | Nie |
| Formát: | Mini Tower |
| Počet 2.5 " pozícií: | 1 |
| Bočné okno: | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS |
| Hĺbka balenia: | 412 mm |
| Výška balenia: | 385 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,69 kg |
| Šírka balenia: | 204 mm |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 80 mm |
| Počet predných ventilátorov (max): | 1 |
| Možnosť vodného chladenia: | Áno |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
