NZXT H5 Flow RGB Midi Tower Biela
Kód: OBUNZXOBU0073Podrobný popis
NZXT H5 Flow RGB Midi Tower Biela| Audio vstup | Áno |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Audio výstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Návod na použitie | Áno |
| Šírka | 225 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Výška | 465 mm |
| Hmotnosť | 7,63 kg |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 3.5", 2.5 |
| Umiestnenie osvetlenia | Interné ventilátory |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 41 cm |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Maximálna výška chladiča CPU | 17,5 cm |
| Osvetlenie | Áno |
| Bočné okno | Áno |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Model | PC |
| Podporované formáty základnej dosky | EATX, micro ATX, Micro-ITX, ATX |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Materiál | SGCC, Temperované sklo |
| Vhodné pre | Hranie |
| Maximálna dĺžka PSU | 20 cm |
| Farba | Biela |
| Formát | Midi Tower |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Možnosť vodného chladenia | Áno |
| Podporované rozmery horných radiátorov | 240 |
| Podporované priemery spodných ventilátorov | 120 mm |
| Maximálny tlak vzduchu ventilátora 2 | 1,05 mmH2O |
| Podporované rozmery predných radiátorov | 360 mm |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm, 140 mm |
| Počet bočných ventilátorov (max) | 2 |
| Inštalované predné ventilátory | 3x 120 mm |
| Maximálny tlak vzduchu | 1,27 mmH2O |
| Počet spodných ventilátorov (max) | 2 |
| Maximálny prietok vzduchu ventilátora 2 | 60,2 cfm |
| Počet predných ventilátorov (max) | 3 |
| Podporované priemery bočných ventilátorov | 120 mm, 140 mm |
| Maximálny prietok vzduchu | 50,1 cfm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5056547205861 |
| Audio vstup: | Áno |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Šírka: | 225 mm |
| Hĺbka: | 430 mm |
| Výška: | 465 mm |
| Hmotnosť: | 7,63 kg |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 3.5", 2.5 |
| Umiestnenie osvetlenia: | Interné ventilátory |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 41 cm |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 17,5 cm |
| Osvetlenie: | Áno |
| Bočné okno: | Áno |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Model: | PC |
| Podporované formáty základnej dosky: | EATX, micro ATX, Micro-ITX, ATX |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Materiál: | SGCC, Temperované sklo |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Maximálna dĺžka PSU: | 20 cm |
| Farba: | Biela |
| Formát: | Midi Tower |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Možnosť vodného chladenia: | Áno |
| Podporované rozmery horných radiátorov: | 240 |
| Podporované priemery spodných ventilátorov: | 120 mm |
| Maximálny tlak vzduchu ventilátora 2: | 1,05 mmH2O |
| Podporované rozmery predných radiátorov: | 360 mm |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm, 140 mm |
| Počet bočných ventilátorov (max): | 2 |
| Inštalované predné ventilátory: | 3x 120 mm |
| Maximálny tlak vzduchu: | 1,27 mmH2O |
| Počet spodných ventilátorov (max): | 2 |
| Maximálny prietok vzduchu ventilátora 2: | 60,2 cfm |
| Počet predných ventilátorov (max): | 3 |
| Podporované priemery bočných ventilátorov: | 120 mm, 140 mm |
| Maximálny prietok vzduchu: | 50,1 cfm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
