NZXT H9 H3 Flow Midi Tower Čierna
Kód: OBUNZXOBU0075Podrobný popis
NZXT H9 H3 Flow Midi Tower Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 389 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Podporované formáty základnej dosky | Mini-ITX, micro ATX |
| Počet rozširujúcich slotov | 4 |
| Maximálna výška chladiča CPU | 17 cm |
| Materiál | Sieťovina, SGCC, Temperované sklo |
| Farba | Čierna |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 37,7 cm |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Počet 2.5 " pozícií | 3 |
| Model | PC |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Maximálna dĺžka PSU | 18,5 cm |
| Bočné okno | Áno |
| Formát | Midi Tower |
| Počet napájacích zdrojov | 1 |
| Podporované priemery vrchných ventilátorov | 140 mm, 120 |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 120 mm |
| Podporované rozmery predných radiátorov | 280 |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm, 140 mm |
| Počet spodných ventilátorov (max) | 2 |
| Počet predných ventilátorov (max) | 2 |
| Podporované rozmery horných radiátorov | 240 |
| Počet zadných ventilátorov (max) | 1 |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované priemery spodných ventilátorov | 120 mm |
| Počet horných ventilátorov (max) | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5056547207988 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Výška: | 400 mm |
| Hĺbka: | 389 mm |
| Šírka: | 225 mm |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Podporované formáty základnej dosky: | Mini-ITX, micro ATX |
| Počet rozširujúcich slotov: | 4 |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 17 cm |
| Materiál: | Sieťovina, SGCC, Temperované sklo |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 37,7 cm |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Počet 2.5 " pozícií: | 3 |
| Model: | PC |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Maximálna dĺžka PSU: | 18,5 cm |
| Bočné okno: | Áno |
| Formát: | Midi Tower |
| Počet napájacích zdrojov: | 1 |
| Podporované priemery vrchných ventilátorov: | 140 mm, 120 |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 120 mm |
| Podporované rozmery predných radiátorov: | 280 |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm, 140 mm |
| Počet spodných ventilátorov (max): | 2 |
| Počet predných ventilátorov (max): | 2 |
| Podporované rozmery horných radiátorov: | 240 |
| Počet zadných ventilátorov (max): | 1 |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
| Podporované priemery spodných ventilátorov: | 120 mm |
| Počet horných ventilátorov (max): | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
