PRÍPAD LOGIC J23 PRO USB-C ČIERNA
Kód: OBULGCOBU0037Podrobný popis
PRÍPAD LOGIC J23 PRO USB-C ČIERNA| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Audio výstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Audio vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Výška | 412 mm |
| Hĺbka | 363 mm |
| Šírka | 207 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 29 cm |
| Formát | Midi Tower |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Maximálna výška chladiča CPU | 16,5 cm |
| Počet 2.5 " pozícií | 1 |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Protiprachový filter | Nie |
| Model | PC |
| Podsvietenie | Nie |
| Bočné okno | Nie |
| Panely z tvrdeného skla | Nie |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Počet predných ventilátorov (max) | 2 |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max) | 1 |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 120 mm |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5905842126381 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Audio vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Výška: | 412 mm |
| Hĺbka: | 363 mm |
| Šírka: | 207 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 29 cm |
| Formát: | Midi Tower |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 16,5 cm |
| Počet 2.5 " pozícií: | 1 |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Protiprachový filter: | Nie |
| Model: | PC |
| Podsvietenie: | Nie |
| Bočné okno: | Nie |
| Panely z tvrdeného skla: | Nie |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Počet predných ventilátorov (max): | 2 |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max): | 1 |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 120 mm |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
